Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hubnutí pod vedením odborníků

 

Laserová lipolýza

Zcela zásadní je fakt, že přístroj KryoLipoSlim vyvolá v těle proces, který nastává při běžné sportovní aktivitě (běh, cvičení) kdy dochází ke spalování tukových zásob. Působí pouze na tukové buňky. Tím se vylučuje jakékoliv poškození vnitřních orgánů, nervů, cév či kůže.Při profesionálním ošetření přístrojem LipoKryoSlim v našem studiu používáme novinku na našem trhu PPC aktivní sérum,které díky použité nanotechnologii umožní snadnější a hlubší  pronikání účinné látky Fosfatidylcholin(PPC)do tukové tkáně ,kde díky tepelnému efektu dochází k výraznější  redukci podkožního tuku a redukci celulitidy na konkrétních problémových partiích.Pro domácí použití doporučujeme zakoupení PPC krému.

Princip této zcela neinvazivní metody z USA spočívá v emulgaci (zkapalnění) tuku uvnitř buňek. Zkapalněný tuk zevnitř buňky odchází dočasným průchodem (pórem) vytvořeným v buněčné membráně vně buňky do mezibuněčného prostoru. Odtud je pak lymfatickým systémem odveden k zpracování v játrech a částečně vyloučen močí. Tento proces má za následek, že miliony tukových buněk se stávají menšími, což se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích,což bylo prokázáno v klinických studiích. Světlo červeného laseru proniká přes pokožku do hloubky max. 13 mm až k vrstvám tukových buněk. Díky šetrnému výkonu a optimalizované vlnové délce však nepoškozuje tkáň, cévy a nervy, ale stimuluje mitochondrie (organely v buňkách) k produkci energie, která je následně využita ke štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. Pak se zapojí lymfatický systém vašeho organismu a přes tento systém se zkapalněný tuk dostává do jater, kde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla pryč. a vy zaznamenáte výrazný úbytek tuku. Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40-60 g tuku, což představuje 1600-2100 kilojaulů.Výsledky se u laserové liposukce dostavují postupně.

Radiofrekvence

Radiofrekvence

Radiofrekvenci (RF), představující jednu z novějších přístrojových metod v dermatologii, řadíme mezi vysokofrekvenční terapie, jejichž účinek na ošetřovanou tkáň spočívá v jejím prohřátí. Teplem dochází ke kontrakci a novotvorbě kolagenu v úrovni dermis a subcutis ošetřované lokality, což vede k vypnutí ochablé kůže, vyhlazení drobných vrásek a formování postavy. V dermatologii využíváme dle charakteru elektrod radiofrekvenci monopolární, bipolární, tripolární, nejnověji multipolární.

Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží (proniká 15 – 20 mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky (na 48 °C, v oblasti krku a obličeje se má pohybovat teplota od 39 – 44 °C), redukuje celulitidu, vypíná a vyhlazuje pokožku. Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže na celém těle včetně obličejových partií a oblasti kolem očí, přičemž dochází k odstranění vrásek. Ve tkáni, vlivem působení energie – zahřátí, dochází k rozrušení tukových buněk a jejich redistribuci, ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken (nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější), zvýšení krevní mikrocirkulace, zlepšení zásobování tkání kyslíkem a k podpoře přirozených regeneračních metabolických procesů (podporuje se tvorba elastinu). Lymfatický systém odstraňuje odpadní látky uložené v podkoží včetně rozrušených tukových buněk a v konečném důsledku díky těmto procesům dochází k léčbě celulitidy.

Ošetření probíhá bez nutnosti anestezie, bez hospitalizace, po výkonu nejsou nutná žádná fyzická omezení, nenosí se kompresní prádlo, není zde riziko vedlejších účinků. Někteří odborníci doporučují podstoupit lymfodrenáž před zákrokem pro nastartování lymfatického systému a následně i po zákroku pro zlepšení lymfatického systému a odstranění zplodin z těla ven.

Laserová lipolýza

Fotorejuvenace obličeje

Plastické operace vs. neinvazivní omlazování – 20:80. Tak dramaticky se změnil poměr anti-age zákroků ve prospěch těch nekrvavých.

Fotorejuvenace – omlazení a odstranění vrásek  – krásná pleť bez plastické chirurgie

K oblíbeným ošetřením v současné době patří rejuvenace neboli omlazování pokožky zevnitř. Laser prohřeje tkáně, a tím přiměje kolagenní vazivo v kůži, aby se obnovilo.

Hlavním principem fotorejuvenace je tepelné narušení kolagenových vláken v kůži.

Nízkými dávkami světelné energie se docílí zahřívání škáry (dermis). Zdrojem světla je IPL (intenzivní pulsní světlo) s nastavitelnými délkami pulsu.

Zahříváním dochází k povzbuzení buněk, které produkují kolagenní vlákna. Tím je podpořena novotvorba kolagenu,která napomáhá vyhlazení drobných vrásek, , pokožka se zpevní a pleť se vypíná.  Světelná energie je absorbována i v drobných žilkách obličeje, zataví je a ty se poté vstřebají. Stejný proces probíhá i při odstranění pigmentových skvrn.

Při zákroku klient pociťuje jen mírné štípání, po ošetření může být pokožka několik minut lehce zarudlá. Není nutné žádné hojení. Vzhledem k šetrnosti metody lze ošetřit jakékoli místo na těle, nejčastěji obličej, krk, dekolt, hřbety rukou, předloktí a ramena.

K dosažení žádaného efektu je zapotřebí 3-5 sezení vždy cca po měsíci

Ošetření lze provádět na celém obličeji nebo jen na jeho částech: proti vráskám okolo očí, vrásky na čele, vrásky kolem úst dále na krku a dekoltu.

Při zákroku klient pociťuje jen mírné štípání, po ošetření může být pokožka několik minut lehce zarudlá. Není nutné žádné hojení. Vzhledem k šetrnosti metody lze ošetřit jakékoli místo na těle, nejčastěji obličej, krk, dekolt, hřbety rukou, předloktí a ramena.K dosažení žádaného efektu je zapotřebí 3-5 sezení vždy cca po měsíci .Efekt fotorejuvenace postupně nastupuje a to zhruba po 14 dnech.

 

Thermal Body Contour

Pocením ke štíhlé linii a krásné zdravé vypnuté pleti a psychické pohodě. Spalte 600 kalorií za 45min!

Přístroj Thermal Body Contour (INFRAČERVENÁ DEKA) je moderní systém umožňující redukci váhy a formování postavy bez jakýchkoli vedlejších účinků. Infračervený sauna oblek používá infračervené záření pro přímý ohřev tkání do hloubky. Záření, které vyzařuje tento saunovací oblek je nastaveno co nejblíže lidskému záření tak, aby tělo mohlo absorbovat co nejvíce infračerveného záření, které se dostane k pokožce.

 • účinně redukuje podkožní tuk
 • vhodný doplněk pro redukci váhy, za 45 min. spálí až 600 cal
 • zrychluje lipolýzu
 • tiší bolest svalů a kloubů
 • zrychluje metabolismus a
 • podporuje krevní oběh a aktivuje lymfatický systém
 • napomáhá při problémech při ztuhlých svalech
 • uvolňuje šlachy a vazivovou tkáň
 • navozuje svalovou relaxaci, snižuje svalový spazmus
 • napomáhá rychlému odstranění přebytečných tekutin
 • metoda thermal body contour má prokazatelně příznivý vliv na stav pleti
 • regenerace organismu
 • snižuje únavu a zlepšuje spánek
 • naprosto bezpečný výrobek
 • infračervené zahřívání napomáhá rychlému vylučování toxinů z těla
 • zabraňuje usazování toxinů v buňkách

Thermal body contour

Radiofrekvenční lifting

MULTIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE- SKUTEČNÁ ALTERNATIVA PLEŤOVÉHO LIFTINGU.

Radiofrekvence je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Radiofrekvenční lifting je neinvazní technikou, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtéjí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.

Průběh ošetření

Ošetření předchází konzultace. Po odlíčení,tonizaci a aplikaci vodivého oleje  provede kosmetička radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice. Pro podporu výsledků se během a  na závěr  ošetření aplikují bioaktivní séra, vitamíny a krémy kosmetické značky Germaine de Capuccini.

Výsledky ošetření

Výsledkem ošetření radiofrekvenčním liftingem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosaženo bezprostředně od realizace ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližné 6 měsíců a déle. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolné zmizí po krátké době.
Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Frekvence a počet ošetření

K dosažení dlouhodobého efektu je zapotřebí 4-6 ošetření jednou týdně, po třech ošetřeních je možné prodloužit interval na 14 dní.

Fotorejuvenace obličeje

 

Ketodieta 

PROTEINOVÁ DIETA

Proteinová dieta, jinak také bílkovinná dieta, nebo případně ketogenní dieta, je založena na konceptu tzv. PSMF– Protein Sparing Modified Fast („proteiny šetřící modifikovaný půst“).

Proteinová dieta je určena pro RYCHLÉ a ÚČINNÉ HUBNUTÍ. V těle se díky působení proteinové diety začnou primárně spalovat tuky, ale svalová hmota zůstává zachována. Na svých svalech tedy rozhodně „nehubnete“, ale ani vám nezačnou růst.

PRINCIP PROTEINOVÉ DIETY

Princip proteinové (bílkovinné) diety poprvé popsal Dr. Blackburn (Harvardská univerzita, USA) již v roce 1974. Záhy byla proteinová dieta uvedena do praxe v Severní Americe a získala si neuvěřitelný ohlas. Obrovské oblibě po celém světě se těší i v současnosti.

 • tělu jsou dodávány vysoce kvalitní bílkoviny
 • sníží se příjem sacharidů
 • zvýší se konzumace vybraných druhů zeleniny

Při proteinové dietě nejsou povoleny žádné další sacharidy, nebo tuky! Vysoký příjem kvalitních  bílkovin zabrání výše zmíněnému „spalování“ svalové hmoty.

KETODIET – účinná proteinová dieta

KetoDiet je unikátní dietní program určený k redukci tělesné hmotnosti, který funguje na principu proteinové (ketogenní) diety.

VÝHODY KETODIET

 • rychlý a trvalý úbytek váhy *
 • hubnete jen tuky – svaly jsou chráněny dodanými proteiny
 • snadná příprava / příjemná chuť
 • nemusíte počítat kalorie
 •  
 • bez pocitu hladu
 • zvýšený pocit dobré nálady (tzv. „well being“)
 • minimální riziko JO-JO EFEKTU
 • dlouhodobě stabilizovaná váha (pokud dodržíte jednotlivé kroky KetoDiet)
 • program KetoDiet schválen pro použití v rámci celé EU
 • Už se nemusíte bát jojo efektu! Nedílnou součástí programu proteinové diety je i návratový krok , kdy dochází k velmi pozvolnému návratu k racionálnímu stravování, a tedy i k postupnému znovuzavádění cukrů do stravy. Návratová fáze proteinové diety má zásadní význam pro úspěch diety a především pro dlouhodobé udržení váhového úbytku. Pokud ji dodržíte, nemusíte se obávat strašáka jménem jo-jo efekt!

JAK ZHUBNOUT –  3 KROKY KETODIET

Dietní program KetoDiet se skládá ze 3 JEDNODUCHÝCH KROKŮ. Zde se dozvíte, jak jednotlivé kroky proteinové diety vypadají, čím se vyznačují a jak se vám – díky jejich dodržování – podaří zhubnout. Nejdříve si jednotlivé dietní kroky zrekapitulujme:

1. KROK PROTEINOVÉ DIETY RYCHLÁ REDUKCE TUKOVÉ TKÁNĚ (hubnete v průměru 6 – 10kg/měsíc)

2. KROK PROTEINOVÉ DIETY STABILIZACE A NÁVRAT K RACIONÁLNÍMU JÍDELNÍČKU (hubnete v průměru 4-5kg/měsíc)

3. KROK PROTEINOVÉ DIETY DLOUHODOBÉ UDRŽENÍ DOSAŽENÉ HMOTNOSTI

ZNÁTE POJEM „KETÓZA“?

Díky omezenému přísunu sacharidů ve stravě se hlavním zdrojem energie v průběhu proteinové diety stává zásobní tuk. Tahle změna v tělním metabolismu se souhrnně nazývá ketóza. Rychlé odbourávání tuku během ketózy vytváří tzv. ketolátky, jejichž přítomnost je možné změřit v moči. Ketolátky zároveň velmi účinně TLUMÍ POCIT HLADU a navozují POCIT DOBRÉ NÁLADY a energie. Vymizení pocitu hladu a mírně euforický pocit u většiny lidí během proteinové diety je jednou z jejích hlavních výhod. I proto je ketogenní proteinová dieta velmi dobře snášena a její dodržování je v porovnání s jinými dietami mnohem snazší.

Spolu s cukry je v těle uloženo velké množství vody, která se začne rychle spotřebovávat. Proto je nezbytně nutné během proteinové diety dodržovat každodenní pitný režim s dostatečným přísunem tekutin, sodíku a zejména draslíku. Konzumace ostatních potravin během prvního kroku proteinové diety je nežádoucí, může zastavit proces ketózy.

Obezita je zásadním rizikovým faktorem pro vznik ischemické choroby srdeční, diabetu, onemocnění žlučníku, artritidy a cévních onemocnění. Redukce hmotnosti pomocí proteinové diety významně přispěje ke zlepšení celkového zdravotního stavu a pohody.

Proteinová dieta je pro zdravého poučeného člověka naprosto BEZPEČNÝ a VELMI ÚČINNÝ způsob redukce hmotnosti.

Před nasazením proteinové diety je žádoucí se poradit s odborníkem (lékařem či výživovým specialistou).

Ketodieta