Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kosmetika

Kosmetika

kosmetika3.png

 

Pracujeme s kosmetikou

Afrodita

AFRODITA COSMETICS, věří v sílu přírody, a proto produkty jsou vyvinuty dle našich vlastních receptur a z výběru těch nejlepších přírodních aktivních složek. Naše produkty obsahují až 96,5% složek přírodního původu a kromě toho, se snažíme vybírat přísady z ekologické produkce. Naše převážná většina produktů NEOBSAHUJE parabeny, silikony, vazelínu, parafín, umělá barviva nebo syntetické vůně.

*rychlejší transdermální vstřebatelnost přípravků

*okamžitý transport účinných látek do pokožky

*vyšší ochranu pleti před vnějšími vlivy

*vyloučení tvorby komedonů,zamezení rozšiřování pórů

*vyšší účinek - hydratace ,výživa,regenerace

Dále nabízíme :

čištění pleti,peeling,napářku,barvení řas a obočí,trvalou na řasy ,úpravu obočí, masáž obličeje,krku i dekoltu ,depilaci,obličejové masky ,mikromasáž očního okolí ,zhušťování řas .

kosmetika1.pngkosmetika4.pngmasaze2.png

 

NOVĚ NABÍZÍME : Terapii čistým kyslíkem - Pure oxygen

Inovativní kosmetické ošetření pleti čistým kyslíkem pro krásnou a mladou pleť.

Díky unikátní technologii Fiflow BB61 bude Vaše pokožka znovu dýchat a Vy budete mít pocit lehkosti a svěžesti. Při tomto kosmetickém ošetření dochází k výraznému okysličení pokožky, podporuje detoxikaci pleti a dochází k přirozené podpoře metabolismu a fungování kožní tkáně. Výsledkem tohoto ošetření je pružná, uvolněná, revitalizovaná a svěží pleť.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Používá se také pro ošetření krku a dekoltu. Nejvhodnější je pro unavenou pleť. Ošetření je také vhodné pro pleť, která je vystavována nežádoucím vlivům vnějšího prostředí a pleť náchylnou k předčasnému stárnutí.

Všechny používané produkty PURE OXYGEN jsou bez obsahu parabenu, parafínu a BHT a jsou tedy vhodné pro nejcitlivější pleti.

pure_oxygen_upraveny__550.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BODY WRAPING - zábalová metoda

Jedná se o jedinou zábalovou metodu nezávislou na přístrojové technice

Účelem procedury je anticelulitické působení, zeštíhlení, silné zpevnění kůže, vylučování vody z organismu, stimulace metabolismu v kůži a podkožní tkáni.

Procedura se doporučuje u pokožky vyžadující intenzívní odbourání tuků a volné pokožky, objevující se obvykle na vnitřní straně stehen, bocích a horních částech rukou.

Procedura krémem Citrus & Cecropia ve spojení s metodou body wraping je zahájena změřením obvodů těch částí těla, na kterých se objevil celulitid. Následně je proveden důkladný peeling těla. Za účelem zesílení působení krému Citrus & Cecropia je aplikován preparát Lipolit na části kůže s nejsilnější vrstvou tuku nahromaděného v podkožní tkáni. Po vstřebání preparátu je rovnoměrně aplikován na tělo Krém Citrus & Cekropia. Následně je pokožka důkladně zahalená speciální folií přiléhající k tělu. Po 60 minutách působení preparátu je folie odstraněna a prováděna masáž pomerančovým olejem. Po ukončení masáže je opětovně změřen obvod těla na stejných místech jako před procedurou.

V etapě testů preparátů bylo zjištěno a zaznamenáno zmenšení obvodu těla o 6 cm.

wrap.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak na akné

Moderní kožní lékařství odmítá názor, že akné patří k dospívání a je jen kosmetickou vadou, která nevyžaduje léčení. Při terapii všech forem akné vycházíme ze současných poznatků o vyvolávajících faktorech nemoci. Nelze proto doporučit jeden léčebný postup pro všechny, koho tato choroba trápí. Všechny léčebné postupy jsou zaměřeny na omezení mazotoku, na uvolnění rohoviny z ústí mazových žláz a na působení proti mikrobům a zánětlivé složce onemocnění.

U mírných forem potíží často postačí správně vybraná léčebná kosmetika. Základem péče je pravidelné šetrné čištění pleti, které zajistí uvolnění přebytečné rohoviny a odstraní nahromaděný kožní maz. Tato hygienická část ošetření by měla být příjemná a neměla by vést k podráždění pleti. Působení různých kosmetických přípravků, které jsou běžně na našem trhu dostupné, je třeba zejména u citlivějších jedinců individuálně vyzkoušet. Případné podráždění bývá někdy vyvoláno nepřesným dodržením návodu k použití.

Jsou-li přítomny zánětlivé léze, je vhodné neztrácet čas a doplnit základní ošetření moderními zevně aplikovanými léčivy. Některá z nich předepisuje pouze lékař, jiné jsou také složkou komerčně vyráběných přípravků. Mezi nejúčinnější patří:

Retinoidy- látky odvozené od vitamínu A . Upravují rohovění buněk v ústích mazových žláz a brání tak jejich uzavření. Tato léčba však bývá někdy provázena vysušením a podrážděním pokožky, což vede k horší spolupráci pacientů při terapii.

Benzoylperoxid - potlačuje růst bakterií a působí protizánětlivě, současně omezuje tvorbu komedomů.V nižších koncentracích do 5% procent je jeho snášenlivost velmi dobrá, a proto i celé léčení přináší dobrý efekt.

Kyselina azelainová působí proti tvorbě komedomů a má i protibakteriální účinky.

Antibiotika používaná jako součást lokálně aplikovaných emulzí nebo krémů. Tato léčiva se aplikují zejména u akné s převažující zánětlivou složkou onemocnění.

U převážné většiny nemocných vystačíme s lokální léčebnými prostředky,celková léčba je vyhrazena pro pacienty s těžší formou akné, která se projevuje sklonem k tvorbě hlubokých zánětlivých hrbolů a jizev. Před zahájením celkové terapie musí být pacient podroben celkovému vyšetření a v jejím průběhu má být sledován jeho klinický stav i výsledky laboratorních vyšetření.

Na závěr několik rad všem mladým pacientům:

pečujte o pleť pravidelně, zejména nárazové čištění stav spíše zhoršuje. Nikdy se nepokoušejte mazové zátky uvolnit pomocí nehtů nebo vytlačovat násilím obsah hnisavých projevů.

K čištění pleti používejte nekomedogenní přípravky, které pleť důkladně vyčistí ale nepodráždí. Vhodný je například Cétaphil Cleanser Lotion.

Sledujte, jak Vaše pleť reaguje na používané preparáty. Lehké vysušení a jemné olupování bývá součástí léčení. Vhodně vybraný nemastný krém tyto potíže zmírní.

Máte- li pocit, že se stav nelepší, vyhledejte pomoc u lékaře.